Dalinamės gerumu!

Gruodžio 18 d. mūsų gimnazijos 1-6 klasių mokiniai ir mokytojos D. Bražauskienė bei A. Gvozdzinskienė vyko į Prūdiškių socialinės globos namus, norėdami padovanoti ten gyvenantiems žmonėms kalėdinę muzikinę pasaką „Nakties stebuklas“ bei mūsų gimnazijos mokinių sukurtus sveikinimus ir surinktus saldainius. Gimnazijos taryba, kaip ir kasmet, inicijuoja akciją „Saldžiosios Kalėdos“, kai surinktais saldumynais dalinamasi su Prūdiškių socialinės globos namų gyventojais bei su sunkiau gyvenančiais parapijos žmonėmis. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie akcijos, kurie dalinosi savo gerumu, kūrė nuoširdžius sveikinimus nepažįstamiems žmonėms. Linkime visiems jaukių artėjančių švenčių ir tiesiog norime priminti, kad Kalėdos – tai ne laikotarpis ir ne data, bet mūsų būsena: skleisti ramybę ir gerumą, atleisti – tai ir yra tikroji Kalėdų dvasia.