Erasmus+ projekto ir tarptautinių veiklų sklaidos renginys

Juodšilių „Šilo“  gimnazijoje gruodžio 16 d. vyko Erasmus+ projekto ir tarptautinių veiklų sklaidos renginys (įgyvendinant Erasmus+ KA2 mokyklų mainų partnerysčių projektą  „STEAM within the classroom: solving ecological problems in collaboration“). Renginyje dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš Vilniaus Salininkų gimnazijos ir Buivydiškių pagrindinės mokyklos. Dalyviai susipažino su projektinių veiklų galimybėmis bei nauda ugdymo procese – pranešimus skaitė Erasmus+ projekto „STEAM within the classroom: solving ecological problems in collaboration“ koordinatorė J. Mackevičiūtė bei projekto „Music is a common language“ koordinatorė Ž. Šemelienė.

Kadangi projektu „STEAM within the classroom: solving ecological problems in collaboration“ siekiama, jog mokiniai susipažintų su projekto partnerių šalių patirtimis bei galėtų įgyvendinti bendras veiklas tyrinėjant bei padėti mokiniams atsiskleisti socialinėje, gamtinėje ir kultūrinėje erdvėje, brandinti aplinkosauginę savimonę, sklaidos renginio dalyviai ne tik diskutavo ekologinėmis temomis, bet ir atliko tyrinėjimus mikroskopais bei vandens kokybės tyrimus gimnazijos gamtos mokslų laboratorijoje.