Projekto Erasmus+ (KA1 – Mobilumas mokymosi tikslais) „Mokytojų lyderystės skatinimas gerinant mokinių STEAM dalykų pasiekimus“ pirmieji mobilumo vizitai

Juodšilių „Šilo“ gimnazija dalyvavo 2017 m. programos „ERASMUS+“ bendrojo ugdymo sektoriaus 1 pagrindinio veiksmo konkurse ir teikė paraišką „Mokytojų lyderystės skatinimas gerinant mokinių STEAM dalykų pasiekimus“. Džiaugiamės, jog paraiška gavo finansavimą. Projekto įgyvendinimo laikas – dveji metai (2017-06-01 – 2019-05-31)

Šio projekto tikslai:

1. Skatinti mokytojų profesinį tobulėjimą, jų lyderystę, atvirumą naujovėms bei pokyčiams.

2. Siekti aukštesnės ugdymo kokybės įgyvendinant STE(A)M veiklas;

3. Skatinti inovatyvią projektinę veiklą, į bendradarbiavimą įtraukiant ŠMM regionines mokyklas.

4. Didinti gimnazijos patrauklumą ir tarptautiškumą, viešinant STE(A)M veiklas ne tik šalies, bet ir europiniu mastu.

5. Gerinti dalyvių užsienio kalbų kompetenciją ir didinti supratimą apie kitas kultūras ir šalis.

Prioritetiniai gimnazijos poreikiai veiklos kokybės užtikrinimo ir tarptautiškumo plėtros srityse yra:

a) mokytojų kvalifikacijos tobulinimas, siekiant aukštesnės ugdymo kokybės ir geresnės kiekvieno vaiko individualios pažangos;

b) mokyklos vadovų vadybinių kompetencijų tobulinimas svarbus siekiant įgalinančios lyderystės ir aukštesnės ugdymo organizavimo kokybės;

c) mokyklos vadovų, mokytojų ir kito pedagoginio personalo komunikavimo užsienio kalba įgūdžių lavinimas/tobulinimas.

Į pirmąjį 3 sav. mobilumo vizitą Maltoje spalio 15 d. išvyks gimnazijos direktorė R. Agintienė ir pavaduotoja ugdymui J. Mackevičiūtė. Mokyklos vadovų vadybinių kompetencijų tobulinimas svarbus siekiant įgalinančios lyderystės ir aukštesnės ugdymo organizavimo kokybės.

*straipsnyje pateikiama tik autoriaus nuomonė ir Komisija neatsako už jokį galimą juose pateikiamos informacijos naudojimą.