Projekto Erasmus+ (KA1 – Mobilumas mokymosi tikslais) „Mokytojų lyderystės skatinimas gerinant mokinių STEAM dalykų pasiekimus“ kvalifikacijos tobulinimo kursai Airijoje

Į 3 sav. mobilumo vizitą Airijoje, Dubline, birželio 11 d. išvyko biologijos mokytoja metodininkė R. Stipinienė, matematikos mokytoja metodininkė H. Novicka, fizikos mokytoja metodininkė V.Jančiauskeinė. Vienas iš prioritetinių gimnazijos poreikių veiklos kokybės užtikrinimo ir tarptautiškumo plėtros srityse – mokytojų komunikavimo užsienio kalba įgūdžių lavinimas/tobulinimas. Mobilumo metu dalyvės ne tik mokėsi užsienio kalbos, bet ir tobulino bendrakultūrines bei bendradarbiavimo kompetencijas, be kurių neįsivaizduojamas XXI a. mokytojas – lyderis. Kursų metu mokytojos ne tik kėlė kvalifikaciją, bet taip pat turėjo galimybę susipažinti su kitos šalies kultūra, švietimo sistema, turėjo galimybę mokytis ir dirbti grupėse su kitos kultūros žmonėmis.

Įgytos žinios kvalifikacijos tobulinimo kursuose bei užmegzti nauji kontaktai užsienyje padės vykdyti naujas projektines veiklas gimnazijoje, didins gimnazijos patrauklumą ir tarptautiškumą viešinant mokykloje vykdomas veiklas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje

*straipsnyje pateikiama tik autoriaus nuomonė ir Komisija neatsako už jokį galimą juose pateikiamos informacijos naudojimą.