Tarptautinės rašytojų dienos minėjimas

Kovo 3 d. Juodšilių „Šilo“ gimnazijos bibliotekos vedėja E.Biza organizavo renginį, skirtą „Tarptautinei rašytojų dienai “ paminėti. Šia proga buvo surengta viktorina, kurioje dalyvavo trečių klasių mokiniai. Pasidalinę į komandas mokiniai ne tik demonstravo savo žinias, bet ir turėjo parodyti gebėjimus dirbti komandinį darbą. Komandų kapitonams buvo skirta labai atsakinga užduotis – jie turėjo kuo greičiau nuspausti signalo mygtuką. Pirmoji mygtuką nuspaudusi komanda turėjo pirmenybę pateikti atsakymą. Trečiokai puikiai atsakė į klausimus apie rašytojus, jų biografiją bei kūrinius, atpažino autorius nuotraukose. Neatsakyti klausimai paskatino vaikus ieškoti teisingų atsakymų knygose ir labiau domėtis skaitomų knygų autoriais.