Šiuolaikiškos mokyklos link

Per pastaruosius kelerius metus Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje įvyko daug įvairių pasikeitimų, kurie leidžia dar sėkmingiau ir kokybiškiau įgyvendinti ugdymo procesą: 2018 m. įkurta Gamtos mokslų laboratorija, modernizuotos gimnazijos erdvės (įgyvendintas projektas „Juodšilių „Šilo“ gimnazijos mokymosi erdvių modernizavimas“, projekto vertė 342.887,00 Eur), atnaujintas sporto aikštynas, gimnazijoje įgyvendinamas ne vienas tarptautinis projektas. Džiaugiamės, jog pastangos kurti šiuolaikišką, inovatyvią mokyklą neliko nepastebėtos. Juodšilių „Šilo“ gimnazijos direktorei R. Agintienei 2020 m. rugsėjo 30 d. skirtas Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos raštas už kūrybingą ir inovatyvų vadybinį darbą.