„Žmogus, kuris gali rinktis savo gyvenimo kelią, yra pats turtingiausias visame pasaulyje“
                                                                                                                            (L. Donskis)

Ugdymas karjerai yra integrali bendrojo ugdymo dalis, kurios ugdomasis poveikis jaunuoliams yra reikšmingas visą gyvenimą: įgytas žinias, išsiugdytus gebėjimus bei gautą patirtį mokiniai pritaikys savo karjeros kelyje – tiek artimiausiuose, tiek tolimiausiuose etapuose. Ugdymo karjerai programa gimnazijoje yra integruojama į mokomuosius dalykus, klasės vadovo veiklą, neformalųjį ugdymą.

Ugdymo karjerai programos tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos ir / ar darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą.

Pagrindiniai dokumentai:

1.Profesinio orientavimo vykdymo tvarkos aprašas – patvirtintas LR švietimo ir mokslo ministro ir LR socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 4 d. įsakymu Nr. V – 1090/A1-314

2. Ugdymo karjerai programa (patvirtinta LR švietimo ir mokslo ministro 2014 m. sausio 15d. įsakymu Nr. V – 72)

NAUDINGOS NUORODOS:

http://www.mukis.lt/lt/naujienos.html Viskas apie karjerą – mokiniams, mokytojams, tėvams!

KARJEROS PLANAVIMO ŽINGSNIAI:

PATARIMAI JAUNIMUI: KAIP MOKYKLOJE ATRASTI SAU TINKAMĄ PROFESIJĄ AR VEIKLĄ?

KARJEROS KONFERENCIJA MOKSLEIVIAMS 2020-11-11 ir 2020-11-18