Saugesnio interneto savaitės renginiai

Vasario 8–10 dienomis gimnazijoje vyko Saugesnio interneto savaitės nuotoliniai renginiai. Šios iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose veiklose: pradinių klasių mokiniai stebėjo edukacines pamokėles, kuriose Draugiško interneto meškiukas bendravo su vaikais, vaikai išmoko saugaus elgesio internete taisykles, vyresnieji išbandė elektroninį saugių IKT įgūdžių barometrą.

Saugesnio interneto savaitė leido mokiniams susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje, suvokti, kad internetas – tai neišsenkantis žinių šaltinis, kuris gali būti naudingas mokantis ar kuriant.