Paskutinis XXX-osios laidos skambutis

Šių metų gegužės 21 dieną nuskambėjo paskutinysis XXX-osios abiturientų laidos skambutis. Sveikinimo žodį tariusi gimnazijos direktorė paminėjo, jog šie metai abiturientams buvo išskirtiniai bei visiškai kitokie. Pirmoji šios laidos mokytoja priminė mūsų klasės pirmuosius laiškus bei perskaitė pačias įdomiausias citatas, kurios privertė nuoširdžiai pasijuokti. Prisimintos ir kitos akimirkos, kurios suartino abiturientus, leido jiems jaustis didžiausia bei glaudžiausia šeima. Abiturientai, savo ruožtu, apdovanojo juos mokiusius mokytojus, prisiminė pačias nuostabiausias akimirkas su jais, įteikė dovanėles bei priminė, jog jie yra patys geriausi, nuoširdžiausi, linksmiausi mokytojai.

XXX-oji abiturientų laida norėtų pasakyti AČIŪ šiai mokyklai už puikų laiką, geriausias žinias bei garbę, jog teko čia mokytis. Saugokite, branginkite šią mokyklą!