„Healthy body, healthy mind, healthy enviroment“

Saulėtą birželio 18 dienos rytą grupė 7-9 kl. mokinių (įgyvendinant Erasmus+ projektą „Healthy body, healthy mind, healthy enviroment“ (Projekto Nr. 2020-1-LT01-KA229-078107_1) susirinko gimnazijos kieme baigiamajam šių mokslo metų renginiui – aptarti įgyvendintas projekto veiklas, pasidalinti naujomis idėjomis ir ,žinoma, sustiprėti kaip komanda, kadangi didžioji dalis projekto veiklų vyko nuotoliniu būdu. Renginio pradžioje mokiniai apžvelgė vieni kitų atliktus darbus – sukurtą socialinę reklamą, tapytus ar el. būdu kurtus plakatus apie įvairias priklausomybes, infografikus ir kt. Siekiant stiprinti mokinių emocinę bei fizinę sveikatą, formuoti komandinio darbo įgūdžius, mokiniai žaidė įvairius komandinius žaidimus, tapė ant gimnazijos tvoros sienos, dalyvavo edukacinėje veikloje. Džiaugiamės, jog po ilgo buvimo nuotolyje, galėjome susitikti ir įgyvendinti bendras veiklas, kurios, visų pirma, ugdo bendražmogiškąsias vertybes – draugiškumą, toleranciją, pagarbą ir meilę kitam.