Edukacinė pamoka Valdovų rūmuose

Lapkričio 18 dieną, 11 a ir 11 b klasių mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos Jolantos Gumbrevičienės, dalyvavo Valdovų rūmuose organizuojamame užsiėmime,, Renesansas LDK”. Per edukacinį užsiėmimą mokiniai susipažino su Renesanso epochos architektūros, meno, literatūros ir gyvenimo būdo specifika. Sužinojo, kurie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovai ir didikai daugiausia prisidėjo prie įvairialypės Renesanso idėjų sklaidos. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su į Lietuvą atvežtais prieskoniais, augalais bei išvysti avalynę, įrankius ir stalo indus, naudotus pačios karalienės Bonos Sforcos. Užsiėmimo pabaigoje grupė turėjo galimybę apsilankyti Valdovų rūmų bokšto apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria ypatingas vaizdas į Vilniaus sienamiestį.