Edukacinė išvyka į Klimato muziejų

Gegužės 27 d.  8b klasės  mokiniams chemijos pamoka vyko Klimato muziejuje. Interaktyvus Klimato muziejus šiuolaikiškai, stilingai ir informatyviai įrengtas keturiuose ryškiaspalviuose jūriniuose konteineriuose, kurių kiekvienas skirtas specifinei temai: klimato kaitai, žalesnei ateičiai, tvariam žemės ūkiui ir sveikam maistui bei klimatui draugiškam gyvenimo būdui. Muziejuje mokinai gilino žinias aktualiausiais aplinkosaugos klausimais, dalyvaudami interaktyviose veiklose galėjo apskaičiuoti kokį CO2 pėdsaką jie palieka keliaudami arba rinkdamiesi pusryčius ar pietus, kiek medžių reikia pasodinti, kad atstatytų šį poveikį.

Išklausę žaismingo ir įtraukiančio gidės pasakojimo, išmėginę įvairias interaktyvias veiklas, mokiniai suprato, kad visi mes esame atsakingi už Žemės ateitį ir kokius tvarius pokyčius patys mokiniai lengvai gali atlikti kasdien, kad sumažintų klimato kaitos poveikį savo kartai.