STEAM diena

Birželio 7 d., įgyvendinant   Erasmus+ KA2 projektą „Strategies for teaching, education and learning motivation by STEAM (science, technology, engineering, art and maths) approach“ (Projekto Nr. 2019-1-RO01-KA201-063054) Juodšilių „Šilo“ gimnazijos pradinukai su savo mokytojomis visą dieną skyrė tiriamosioms STEAM veikloms. Ugdymo turinio siejimas su gyvenimiška patirtimi, mokiniams sukėlė daug diskusijų. Jų metu mokiniai išsikėlė pamokos tikslą, uždavinius, aptarė tyrimo metodus ir tyrimui reikalingas priemones. Su savo mokytojomis ugdytiniai patys išbandė įvairias STEAM veiklas: rašė slaptu raštu, kaip tikri detektyvai, tyrinėjo gamtoje žydinčius pavasario augalus, ieškojo kieme gyvenančių smulkiųjų gyvūnų, atliko bandymą su spagečiais „Vienybėje – galybė, nesantaikoje – pražūtis“

Kartu su dailės mokytoja piešė natūraliais dažais, išbandė įvairius piešimo būdus, tapymui rinkosi teptukus, pagaliukus, žoleles.  Taip pat mokiniai įdėmiai klausė informacinių technologijų mokytojo pasakojimo ir stebėjo bei patys galėjo išbandyti, kaip veikia 3D spausdintuvas, lazerio staklės.