Mobilumas Rumunijoje

Gegužės 23-27 d. Rumunijoje įvyko paskutiniai Erasmus+ KA2 projekto „Strategies for Teaching, Education And learning Motivation by STEAM (Science, Technology, Engineering, Art and Maths) approach” (Projekto Nr. 2019-1-RO01-KA201-063054) trumpalaikiai mokinių grupių mainai.

Savaitė prasidėjo šiltu ir maloniu sutikimu vienoje iš partnerių mokykloje Rumunijos miestelyje Ostra. Mokiniai visą savaitę dalyvavo STEAM veiklose, kurių metu bendradarbiavo tarpusavyje, kūrė, konstravo, sprendė problemas. Taip pat gerąja patirtimi apie STEAM ugdymą dalijosi mokytojai iš Lietuvos, Rumunijos, Portugalijos, Bulgarijos ir Graikijos.

Šis mobilumas leido vaikams ne tik įgyti žinių, naujų kompetencijų, leido susipažinti su kitų šalių kultūra, bet ir suteikė daugiau pasitikėjimo savimi.