Konferencija „Tiriame, mokomės vokiečių kalbos ir dalijamės“

Gegužės 19 d. 8a kl. mokiniai Ūla Bučelytė ir Justinas Nalivaika dalyvavo tarptautinėje nuotolinėje mokinių praktinių veiklų pristatymo konferencijoje „Tiriame, mokomės vokiečių kalbos ir dalijamės“, kurią organizavo Vilniaus Goethe`s institutas ir Jonavos Justino Vareikio progimnazija. Renginyje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai iš Lietuvos ir Latvijos. Mokiniai pristatė pranešimus apie integruotose vokiečių ir dalykų pamokose atliktas praktines veiklas, tyrimus ir  eksperimentus. Mūsų gimnazijos mokiniai pristatė chemijos eksperimentą ,,Vaivorykštė mėgintuvėlyje‘‘. Konferencijoje dalyvavę mokytojai ir svečiai džiaugėsi mokinių gamtamokslinėmis kompetencijomis ir gebėjimu laisvai bendrauti lietuvių-vokiečių kalbomis.

Didžiuojamės savo mokiniais!