SPORTAS-SVEIKATA!

Rugsėjo 28 d. Erasmus+ projekto „Healthy body, healthy mind, healthy enviroment“ (Projekto Nr. 2020-1-LT01-KA229-078107_1) dalyviai lankėsi Lietuvos sporto universitete. Mokiniai susitiko su dviejų olimpinių medalių laimėtoja Austra Skujyte, kuri pasidalijo savo įžvalgomis apie sportavimo naudą, svarbą, traumų prevenciją. Taip pat vaikai turėjo puikią galimybę daugiau sužinoti apie savo kūną: atliko fizinio pajėgumo nustatymo testus, kurių metu buvo vertinama kūno kompozicija „Tanita“ analizatoriumi, atliktas funkcinių judesių vertinimas, 20 metrų bėgimo vertinimas naudojant laiko registravimo elektroniką bei kojų raumenų galingumo vertinimas „Optojump“ sistema. Užsiėmimo pabaigoje mokiniai dalyvavo interaktyviuose žaidimuose, kuriuose susijungė sportas ir mokymasis.