PADĖKIME BEGLOBIAMS GYVŪNAMS

Spalio 3 – 27 d. Juodšilių ,, Šilo‘‘ gimnazijos 4a klasės mokiniai vykdė projektą „Padėkime beglobiams gyvūnams‘‘, skirtą pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti.  Projekto metu mokiniai sprendė kryžiažodžius apie gyvūnus, vyko pokalbiai apie atjautą silpnesniam, mažesniam. Visą mėnesį vyko akcija „Aukokime maistą beglobiams gyvūnams“ prie kurios aktyviai prisijungė visos pradinės klasės ir priešmokyklinių grupių vaikučiai. Akcijos tikslas ne tik padėti beglobiams augintiniams, bet ir paskatinti vaikus rūpintis augintinių gerove, atkreipti dėmesį į opias jų problemas. Paskutinę projekto dieną 4a klasės  mokiniai ir jų tėveliai apsilankė SOS gyvūnų prieglaudoje ir nuvežė suaukotą maistą ir kitas priemones mažiesiems mūsų draugams. Džiaugiamės, kad projekto tikslas – ugdyti pagarbą gyvajai gamtai,  atsakomybę už beglobių gyvūnų gyvenimą – įgyvendintas.