„ŠILO“ ORKESTRO IŠVYKA Į RYGĄ

Spalio 30-31 dienomis „Šilo“ gimnazijos pučiamųjų orkestras, lydimas vadovo Sauliaus Balsio bei mokytojų Linos Mckūnienės bei Renatos Balsienės, keliavo į Latvijos sostinėje vykusį tarptautinį vakalinių, ir choreografinių vaikų kolektyvų festivalį-konkursą „Keliaujantis festivalis 2022“. Festivalis vyko Rygoje, kultūros centre „Ziemeļblāzma“ ir sukvietė net 56 kolektyvus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Dalis kolektyvų atliko konkursinę programą ir varžėsi dėl prizinių vietų. Kiti gi dalyvavo festivalyje ir džiaugėsi vieni kitų pasirodymais. „Šilo“ orkestras savo programą atliko pačioje festivalio pabaigoje. Kartu su orkestru dvi dainas nuotaikingai atliko mūsų mokyklos aštuntokė vokalistė Vanesa Petrovskytė, kurią paruošė mokytoja L. Mockūnienė. Šalia savo pasirodymo orkestras renginį papuošė grodamas iškilmingas fanfaras per kolektyvų ir jų vadovų apdovanojimus. Po apdovanojimų jaunieji atlikėjai linksminosi ir siautė šokių aikštelėje. Viso ilgo renginio metu vyravo labai jauki ir šilta atmosfera, dalyviai negailėjo vieni kitiems plojimų ir palaikymo šūksnių. Kitą, paskutinę spalio ir nepaprastai saulėtą bei šiltą dieną, „šiliečiai“ praleido ekskursijoje po Rygos senamiestį, klausėsi įdomių gidės pasakojimų. Grįžtant namo, pakeliui užsuko į Rundalės pilį, kur vakarėjant pasigrožėjo pilies didybe, prižiūrėtais parkais.

Puikių emocijų banga kelionėje prasidedant rudens atostogoms užliejo tiek vaikų, tiek mokytojų širdis ir įkvėpė naujiems koncertams, projektams ir kitiems gražiems darbams.