KALĖDŲ BELAUKIANT

Paskutinę mokslo savaitę prieš žiemos atostogas 1-11 klasių mokiniai šventiškai pasitiko Šv. Kalėdas. Pradinių klasių mokiniai šventė gruodžio 20 d., o vyresniųjų klasių – gruodžio 23 d. Pradinių klasių mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Linos Mockūnienės, dainavo kalėdines dainas ir giesmes, grojo ukulelių ansamblis. Taip pat scenoje pirmą kartą pasirodė 3A klasės orkestras. Kalėdinę dainą, pritariant 4B klasės orkestrui, atliko jungtinis 3-ių ir 4-ų klasių choras.

Vyresniųjų klasių mokiniai taip pat aktyviai įsitraukė į koncerto programos ruošimą. Jų koncerte gruodžio 23 d. skambėjo ne tik mokyklos orkestro, instrumentinio būrelio, vokalisčių Sofijos Petrauskaitės, Izabelos Baužaitės, Danielos Dominaitės, Vanesos Petrovskytės atliekami kalėdiniai kūriniai, bet ir kiekviena klasė koncertui parengė po numerį: kas dainavo, kas šoko, kas parodė smagų teatrinio žanro epizodą. Kiekvienas pasirodymas kompetetingos žiuri komisijos buvo įvertintas atitinkama nominacija. Džiugu, kad klasių auklėtojai neliko abejingi ir entuziastingai padėjo pasiruošti koncertui. Šiltos emocijos ir audringi aplodismentai liejosi per kraštus!