LIETUVOS KARIUOMENĖ IŠ ARČIAU

Vasario 6 d. gimnazijoje lankėsi Lietuvos kariuomenės kariai. Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo poskyrio višrininkas, štabo seržantas Igoris Bartanovičius vyresniųjų gimnazijos klasių mokinius supažindino su šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą tvarka, galimybe studijuojant tarnauti Lietuvos kariuomenėje, papasakojo apie šauktinių gyvenimo sąlygas ir dienotvarkę. Mokiniai sužinojo, kokios pasekmės gresia vengiant karinės tarnybos, kokio dydžio finansinį atlygį galima gauti už pavyzdingą tarnybą ir kokios privilegijos suteikiamos atlikus nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą. Po pristatymo gimnazistai su kariais diskutavo, gavo atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Susitikimo pabaigoje Štabo seržantui pasiteiravus, ar kas nors planuoja savanoriškai eiti tarnauti Tėvynei Lietuvos kariuomenėje, iš auditorijos teigiamai atsiliepė nemaža dalis susirinkusiųjų.