„ŠILO“ PUČIAMŲJŲ ORKESTRAS – LAUREATAI !

Kovo 25 d. Palangoje nuskambėjo XXIII-asis Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų atvirasis čempionatas. Iš skirtingų Lietuvos kampelių į čempionątą atvykę 27 orkestrai rungėsi penkiose kategorijose. A kategorijoje pirmą kartą jėgas išbandė ir „Šilo“ gimnazijos pučiamųjų orkestras, vadovaujamas mokytojo Sauliaus Balsio. Debiutinis pasirodymas buvo labai sėkmingas: vertinimo komisija šiliečiams skyrė 73,67 balo ir įvertino III-ąja vieta. Jaunieji pūtikai po savo atliktos programos klausėsi kitų orkestrų, vėliau turėjo galimybę pasivaikščioti po pavasarėjančią Palangą ir pajusti žvarboką Baltijos jūros vėją. Dieną vainikavo Palangos koncertų salėje vykęs Lietuvos kariuomenės orkestro GALA koncertas „Malda už Taiką“ bei čempionato dalyvių apdovanojimai. Šventinė nuotaika tvyrojo viso vakaro metu. Mokiniai susižavėję klausėsi Lietuvos kariuomenės orkestro atliekamų kūrinių, stebėjosi garso grožiu bei muzikantų talentu. Grįžtant į Juodšilius įspūdžiai liejosi per kraštus.

Tai pirmasis toks aukštas „Šilo“ gimnazijos orkestro įvertinimas, bet, tikėtina, ne paskutinis. Jaunųjų orkestrantų motyvacija po šio renginio „šovė“ į viršų ir tikrai bus labai naudinga siekiant naujų tikslų ir įveikiant iššūkius!