RESPUBLIKINIO ,,POEZIJOS PAVASARIO“ KONKURSO LAUREATĖ

Šių metų gegužės 16 d. Ūla Bučelytė (mokytoja J. Novopašinienė) dalyvavo respublikinio poezijos konkurso ,,Ali-alio! Pavasaris!“, skirto LR Seimo paskelbtoms Simono Daukanto 230-osioms gimimo metinėms  ir 30-tajam Borutaičių  poezijos pavasarėliui paminėti, laureatų apdovanojimuose. Laureatai ir jų mokytojai buvo pakviesti į K. Borutos sodybą Kauno rajone, kur susirinko laureatai ir jų mokytojai iš visos Lietuvos. Iš viso konkurse dalyvavo virš 120 mokinių iš 60 šalies mokyklų, kurių darbus vertino  autoritetinga vertinimo komisija, sudaryta iš pripažintų poetų, literatūrologų, mokytojų. Laureatai buvo ne tik apdovanoti padėkomis ir konkurso rėmėjų dovanomis, bet ir galėjo pasiklausyti aktoriaus, bardo G.Storpirščio atliekamų dainų, pasiklausyti jaunųjų poetų kūrybos, pabendrauti ir pasidalinti savo įspūdžiais.