PROJEKTAS „DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS“ VĖL ATKELIAUJA Į GIMNAZIJĄ

Sausio 22 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje įvyko įvadinis renginys, skirtas dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimui gimnazijose. Šių metų projekto tema – „Skirtingi kartu“.

Antrus metus vykstantis dalyvaujamasis biudžetas – tai galimybė mokiniams tiesiogiai dalyvauti sprendžiant, kaip turi būti naudojama dalis mokyklos biudžeto. Šio projekto įgyvendinimo metu siekiama didinti mokinių įsitraukimą į mokyklos gyvenimą ir ugdyti jų pilietinę atsakomybę, įtraukti į sprendimų priėmimo procesus, kurie tiesiogiai veikia jų kasdienį gyvenimą mokykloje.

Daugiau informacijos:

https://smsm.lrv.lt/lt/naujienos-1/pranesimai-ziniasklaidai-1/mokyklose-prasideda-antrieji-dalyvaujamojo-biudzeto-metai-siemet-dalyvauja-beveik-dvigubai-daugiau-mokyklu