Mokslo metų pradžios šventė !!!

Jau dvidešimt 28-tąjį kartą nuskambėjęs mokyklinis varpelis sukvietė Juodšilių „Šilo“ gimnazijos bendruomenę į Mokslo metų pradžios šventę. Šių metų šventė ypatinga tuo, kad joje dalyvavo ir visus susirinkusiuosius sveikino jos Ekscelencija LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri džiaugėsi inovatyvia, tolerantiška, aktyvia ir kūrybinga gimnazija ir jos bendruomene. Prezidentė linkėjo ne tik puikių mokslo metų, aukštų mokslo pasiekimų, bet ir nepamiršti, kad būtent mokykloje susirandame geriausių, ištikimiausių draugų.

Gimnazijos bendruomenę taip pat sveikino direktorė Rasa Agintienė, kuri ne tik pasidžiaugė atsinaujinusia mokykla, tai yra naujai įkurta gamtos mokslų laboratorija, nauja tvora, valgykla, bet ir laimėtais tarptautiniais projektais, vieninteliu Pabaltijo šalyse klase-orkestru, kuris pavasarį vyks į Italijoje organizuojamą festivalį. Kviesdama visus susiburti ir sugalvojus svajonę į dangų paleisti balionus, direktorė išdavė savo svajonę-tai naujas mokyklos stadionas.

Gimnazijos bendruomenę sveikinęs Juodšilių Palaimintojo Mykolo Sopočkos bažnyčios kunigas Jurgis Vitkovski palinkėjo visiems dvasinės ramybės, susitelkimo, Dievo palaimos.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame šventėje dalyvavusiems garbiems svečiams: Švietimo ir mokslo ministerijos atstovams Jonui Vasiliauskui ir Mečislovui Griškevičiui, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Juodšilių seniūnijos seniūnui Tadeuš Aškelianec, Prūdiškių socialinės globos namų direktoriui Bronislovui Juozėnui ir pavaduotojai Galinai Judkinienei ir visai gimnazijos bendruomenei.

Artėjant šventės pabaigai LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė buvo pakviesta drauge su abiturientais pratęsti gražią gimnazijos tradiciją-pasodinti atnaujinamame sode, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, obelį, o po to apsilankyti naujai įkurtoje gamtos mokslų laboratorijoje ir drauge su dešimtos klasės mokiniais bei mokytoja Eugenija Treigyte atlikti pirmąjį eksperimentą.

Gražių, kūrybingų, prasmingų mokslo metų, MIELIEJI !!!