Laisvos darbo vietos

Juodšilių „Šilo“ gimnazijai  nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. reikalinga(s) pradinio ugdymo mokytoja(s).

Kontaktinė informacija:

Prašymas ir dokumentai dalyvauti konkurse teikiami el. paštu mokykla@silo.vilnius.lm.lt

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Juodšilių „Šilo“ gimnazijai  nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. reikalingas specialusis pedagogas

Kontaktinė informacija:

Juodšilių „Šilo“ gimnazijai  nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. reikalingas socialinis pedagogas.

Kontaktinė informacija:

Juodšilių „Šilo“ gimnazijai  nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. reikalingas užsienio kalbos (vokiečių) mokytoja (-s)

Įstaiga: Juodšilių „Šilo“ gimnazija

Pareigybė: Užsienio kalbos (vokiečių) mokytojas (-a)

Pareigų statusas: Darbuotojas (-a), dirbantis (-i) pagal neterminuotą darbo sutartį

Reikalavimai:

Auštasis universitetinis išsilavinimas;

Įgyta pedagogo kvalifikacija;

Puikūs komunikaciniai ir bendradarbiavimo gebėjimai.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti: Gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu mokykla@silo.vilnius.lm.lt  iki 2024 m. rugpjūčio 23 d.

Adresas: A. Mickevičiaus g. 9, Juodšiliai, Vilniaus r.

Etatas: 0,50 – 0,75

Atlyginimas (bruto): Pagal turimą pedagoginio darbo stažą ir įgytą kvalifikacinę kategoriją, koeficientas nuo 0,9981 iki 1,3053

Skelbimo galiojimo data: 2024-08-23

Kontaktinė informacija: tel. +370 5 269 8122

Juodšilių „Šilo“ gimnazijai  nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. reikalingas matematikos mokytoja (-s)

Įstaiga: Juodšilių „Šilo“ gimnazija

Pareigybė: Užsienio kalbos (vokiečių) mokytojas (-a)

Reikalavimai:

Auštasis universitetinis išsilavinimas;

Įgyta pedagogo kvalifikacija;

Puikūs komunikaciniai ir bendradarbiavimo gebėjimai.

Adresas: A. Mickevičiaus g. 9, Juodšiliai, Vilniaus r.

Etatas: 1,5

Skelbimo galiojimo data: 2024-08-23