KEIČIAMĖS PATIRTIMI

Vasario 12 d.  IIA klasės mokiniai dalyvavo atviroje anglų k. pamokoje „Meilės žiedo istorija“. Pamoką vedė anglų k. mokytoja-ekspertė A.Storoženkienė, kuri neseniai dalyvavo kursuose Dubline pagal Erasmus+ projekto „Įtraukiojo ugdymo strategijos: nuo pasirengimo iki įgyvendinimo mokykloje“ programą.

Pamokos tikslas – taikant įvairius įtraukiojo mokymo(si) metodus ugdyti pažinimo, kultūrinę ir kūrybiškumo kompetencijas. Pirmoje pamokos dalyje  mokiniai susipažino su Airijos istorija, tradicijomis, papročiais, simbolika. Vėliau patys kūrė ir pristatė savo darbus: skaitė eiles, pasakojo istorijas, piešė.  Mokiniai nustebino originaliomis idėjomis, įžvalgomis, meno kūriniais. Pamokoje buvo pademonstruota, kaip netradiciškai, įdomiai pateikiant mokymosi medžiagą galima motyvuoti mokinius, įtraukti juos į kūrybines veiklas, padėti atsiskleisti įvairių gebėjimų mokiniams.