INTEGRUOTA DIENA „TAU, LIETUVA”, SKIRTA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI.

Vasario 15 d. priešmokyklinukai ir pradinukai mokėsi kitaip. Turėjo integruotą dieną, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Dalyvavo prasmingose mokytojų paruoštose veiklose. Kūrė komiksus apie Lietuvą, dėliojo vėliavų dėlionę, dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą, matavo Lietuvos sienos ilgį, lygino su tikruoju skaičiumi, padėjo lietuvaitei iš Latvijos, Estijos atkeliauti trumpiausiu ir taupiausiu keliu į Lietuvą. Turtino žodyną, ieškojo atsakymų į probleminius klausimus. Pasigamino trispalvę savo delne. „Hellosmart” programėlės pagalba atliko užduotis apie Lietuvą. O dieną vainikavo skaitovų konkursas ,,Tau, Lietuva”. Girdėjome gražiausias eiles apie Lietuvą, skambiausias dainas Lietuvai, plojome 3b klasės mokiniams, sušokusiems du lietuvių liaudies šokius.