GLOBALINĖS VEIKSMO DIENOS

Juodšilių „Šilo“ gimnazija balandžio 22 d. – gegužės 3 d.  dalyvavo Aplinkosauginio švietimo fondo (FEE) kasmetinėje, daugiau nei 10 metų vykdomoje iniciatyvoje „Globalinės veiksmo dienos“, skatinančioje švietimo įstaigas imtis veiksmų prisidedant prie tvaresnės aplinkos. Šių metų tema – veiksmai klimato srityje, pabrėžiant svarbų švietimo įstaigų vaidmenį sprendžiant klimato problemas.

Šia tema anglų k. mokytoja metodininkė Ž. Šemelienė I kl. mokiniams vedė pamoką „Eco-friendly school“, kurios metu mokiniai aiškinosi, kas yra ekologiška mokykla, taip pat tobulino savo anglų kalbos įgūdžius, praktikavo bendradarbiavimo, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius naudodami fotobalso (angl. photovoice) metodą.