Kovo 11-oji

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – buvo ir yra svarbi šventė kiekvienam, mylinčiam savo šalį. Praėjus daugiau nei trisdešimtmečiui nuo šios svarbios istorinės datos, šiandien, kaip niekada, atsižvelgiant į karo fone esančią Ukrainą, norisi ne tik prisiminti sunkų nueitą kelią dėl tautos laisvės ir demokratijos, bet ir  dar kartą susimąstyti, kas esame ir kur einame toliau? Ką šiandien mums reiškia laisvė ir vienybė?

Šiandien gimnazijoje šios šventės minėjimas prasidėjo visiems kartu giedant Lietuvos valstybės himną. Savo nuoširdžiais žodžiais gimnaziją sveikino ilgametis socialinis partneris V. Voroncov iš įmonės „Layher Baltic“. Jis su mokiniais pasidalijo savo gyvenimo istorija apie tai, kaip atvyko iš kitos šalies, koks jis laimingas yra gyvendamas Lietuvoje, kurioje yra laisvas…laisvas kalbėti, kurti, gyventi. Ir nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, kokią Lietuvą kuriame ir auginame kasdien.