STRESAS IR MEDŽIOKLĖ

Juodšilių „Šilo“ gimnazijos 7b mokiniai rugsėjo 16d. dalyvavo VU organizuotoje paskaitoje. „Stresas ar mikrobai groja mūsų nervais?“.  Mikrobiotos tyrimai kasmet intensyvėja ir mikrobiota jau vadinama vienu iš žmogaus organų. Paskaitoje sužinojome, kaip mikroorganizmai veikia mūsų organizmą, ar jie padeda išgyventi stresą ir nerimą, o gal mes galime padėti savo mikroorganizmams susitvarkyti su stresu?

Taip pat šie mokiniai dalyvavo ir paskaitoje „Tausojančioji medžioklė Lietuvoje ir Europoje“.  Sužinojo, kad žvėrių kokybiniai ir kiekybiniai duomenys – objektyviausias informacijos šaltinis, kuriuo remiantis galima spręsti, kokia biologinė, ekologinė situacija susiformavo krašto medžiojamosios faunos rūšių apgyvendintame areale, kokia yra medžioklės bei medžiojimo kultūra šalyje bei atskiruose šalies regionuose.