SMAGU! DAR VIENAS ERASMUS+ PROJEKTAS!

Nuo 2020 m. spalio mėnesio gimnazija dalyvauja dar viename Erasmus+ projekte „You Can Do This“, kurio tikslas yra sustiprinti sporto, kaip pagrindinio sveikos gyvensenos elemento, prasmę.  Be projektą koordinuojančios Lenkijos (mokykla iš Ostrzeszow miesto), projekte dalyvauja dar 3 šalys: Lietuva, Turkija ir Rumunija.

Šio projekto tikslinė grupė – 12-14 metų amžiaus mokiniai bei mokytojai. Tikimės, kad mokiniai, dalyvaudami įvairiose veiklose, kurios susijusios su projekto tikslu, sužinos apie sveikos gyvensenos principus ir išmoks jų laikytis, sportuos ir palaikys savo fizinę formą, pažvelgs į sportą, kaip vieną iš būdų prasmingai praleisti laisvalaikį, tobulins užsienio kalbą (anglų), stiprins savo pasitikėjimą bei gebėjimą bendradarbiauti su įvairių kultūrų, tautybių žmonėmis.

Numatyta projekto trukmė – 2 metai.