JUODŠILIŲ „ŠILO“ GIMNAZIJA – STEAM LT VEIKLŲ DALYVĖ

Spalio 27 d. vyko ŠMSM renginys, kurio metu buvo paskelbtas oficialus STEAM atviros prieigos centrų (gamtos mokslų, technologijų, inžinerinio, menų ir matematinio ugdymo) startas Lietuvoje. Tą dieną visoje Lietuvoje – atsivėrusiuose centruose arba partnerėse mokyklose – vyko STEAM penkiakovė, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinių komandos kartu su STEAM dalykų mokytojais. Mokiniai varžėsi 5 skirtinguose STEAM iššūkiuose: naudodami seną dantų šepetuką, vibro varikliuką, konstravo vabalą-šluotą, judančią viena kryptimi, pagamino ir išbandė balionu varomą mašiną, išdėliojo iš pasigamintų spalvotų ikrų STEAM LT logotipą, valdydami vieną iš dviejų tipų robotukų, atliko logistinę užduotį bei pagal pateiktą instrukciją kūrė ir transformavo (randant bei fiksuojant skirtumus, sprendžiant galvosūkį) simetrišką ornamentą.

Džiaugiamės, jog iš Vilniaus centro kviestų 5 Vilniaus miesto ir 6 Vilniaus regiono mokyklų esame ir mes!