ĮDOMIOJI GEOGRAFIJOS SAVAITĖ

2022 m. lapkričio 14-18 d. Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje buvo minima geografinių žinių savaitė. Šios savaitės metų mokiniai dalyvavo integruotose geografijos ir dailės pamokų veiklose skirtose tarptautiniam B. Petcheniko vardo vaikų žemėlapio konkursui „MANO ATEITIES PASAULIS”. Mokiniai kūrė savo piešinius-žemėlapius.

Lapkričio 16d. paminėta pasaulinė GIS DIENA!

Kas tai?

Tai geografinės informacinės sistemos, kurių pagalba yra kuriami kompiuteriniai žemėlapiai. GIS dienos minėjimu skatinamas domėjimasis GIS technologijomis ir kūrybiškumas. Šiliečiai per geografijos pamokas labai aktyviai kūrė savo mokyklos skaitmeninį žemėlapį.

Lapkričio 17d. 7-8 klasių mokiniai dalyvavo nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje.

Šios savaitės renginius užbaigė 6 klasės mokiniai, kurie naudodamiesi ARCGIS programa dalyvavo orientacinėse varžybose mokyklos teritorijoje.