ATEITIES KARJERA IR STUDIJOS

Kovo 31-ą dieną IV A ir B gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo karjeros planavimo parodoje, vykusioje LITEXPO parodų centre. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su daugelio Lietuvos universitetų, kolegijų, profesinių ir kitų aukštųjų mokyklų siūlomomis studijų programomis. Šios mokymo įstaigos atskleidė, kokios kompetencijos ir žinios yra naudingos stojant studijuoti į aukštąsias mokyklas bei kitą aktualią informaciją. Ateities karjeros galimybes pristatė įvairios Lietuvos ir užsienio kompanijos. Taip pat parodos metu mokiniai galėjo klausytis seminarų, praplėsiančių požiūrį į mokymosi ir karjeros galimybes, bei užsiimti interaktyvia veikla, kurią siūlė dauguma parodoje dalyvavusių mokymo įstaigų.