REGIONINĖJE MOKINIŲ BENDROVIŲ EXPO

Balandžio 6d. mokytoja H.Novicka su 9-11 kl. mokiniais dalyvavo Ukmergės regioninėje mokomųjų mokinių bendrovių eXpo, kurioje mokiniai pristatė savo mokomojo verslo idėjas, vystomus produktus / paslaugas, lavino bendravimo įgūdžius su potencialiais investuotojais ir klientais. Regioninėje eXpo dalyvavo 39 komandos iš 10 savivaldybių. Mokinių verslumo gebėjimus vertino 22 komisijos nariai: verslininkai, įmonių vadovai, savivaldybės administracijos atstovai. Dvi mūsų mokyklos bendrovės buvo apdovonotos nominacijomis. U. Lemežytės, A. Ribačauskaitės, K. Volotkovič, D. Šiaudinytės JB „DochoBodo“ gavo nominaciją „Geriausias mokomosios mokinių bendrovės marketingo sprendimas“, G. Martinkevič, G. Butylkinaitės, I. Kudabaitės, N. Čaplinskajos, L. Voroneckio  JB bendrovė ,,Agro”  gavo nominaciją „Verslo idėja Ateities LietuvaI“.