PASODINKIM PO MEDELĮ

Balandžio  3 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su mokytoja Vaida ir mokytojos padėjėja Galina dalyvavo akcijoje „Pasodinkim po medelį“. Ši akcija – tai puikus būdas skatinti vaikus rūpintis juos supančia aplinka ir bendradarbiauti. Labai smagu prisidėti prie tokios akcijos, kuri skatina tausoti gamtą, padeda suprasti,  koks prasmingas  darbas ir džiaugsmas pasodinti  medį ir jį užauginti.  Saulėtą penktadienį vaikai ne tik stebėjo kaip  sodinami medeliai, bet ir patys prisidėjo prie sodinimo darbų, kasdami kastuvėliais žemę, laistydami pasodintus medelius. Kartu įtvirtino žinias, jog medeliui augti reikia saulės šviesos, šilumos ir vandens. Už iniciatyvą ir puikias idėjas dėkojame tėveliams Rūtai ir Jonui Ažukams.