EDUKACINĖ PAMOKA VALDOVŲ RŪMUOSE

Edukacija Valdovų rūmuose būvo nepaprastas kultūros ir tų laikų istorijos pažinimo nuotykis. Edukacijos pradžioje 11-tokai su lietuvių kalbos mokytoja J. Gumbrevičiene ir fizinio ugdymo mokytoju J. Bagdonu apžiūrėjo istorinių rūmų grožį, įspūdingą architektūrą , kur derinami skirtingų stilių elementai. Mūsų gidė pasakojo mums apie Renesanso laikų svarbias Lietuvos asmenybes, tokias kaip: Vytautas Didysis, Radvilų giminė, Žygimantas Augustas, Bona Sforca ir kt. Ekskursijos metu mokiniai pildė tam tikras knygeles apie aptariamas asmenybes, kurias galiausiai pasiėmė namo. Mokiniai pamatė daug įspūdingų ir senovinių daiktų, aptarė tų laikų meilės intrigas. Ekskursija buvo tikrai įdomi, naudinga ir vertinga.