KARJEROS UGDYMO PAMOKA VILNIAUS VILNIAUS PASLAUGŲ VERSLO PROFESINIO MOKYMO CENTRE

10b klasė su lietuvių kalbos mokytoja J. Gumbrevičiene lapkričio 24d. vyko į edukacinę pamoką Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre. Ten buvome supažindinti su įvairiomis profesijų sritimis kaip: menai, technologijos, socialinė gerovė, sveikatos priežiūra, paslaugos asmenims. Mūsų gidė vedžiojo mus po skirtingus korpusus, kuriuose tuo metu buvo mokomasi įvairių profesijų. Ekskursijos metu mokiniai galėjo užduoti juos dominančius klausimus, apžiūrėti gaminamus darbus, patalpas, specialius įrankius bei pasižiūrėti, kaip vyksta pamokos. Mokiniams buvo labai įdomu pasiklausyti ir sužinoti daug naujos informacijos. Ekskursija buvo aktuali, naudinga ir įdomi.