EKSKURSIJA Į MERKINĘ IR DRUSKININKUS

Spalio 23-29 dienomis gimnazijoje buvo minima klimato savaitė. Ia ir Ib klasės nagrinėdamos šią temą ir ieškodamos atsakymo ar oras daro įtaką vidinei žmogaus būsenai, nuotaikai, džiaugsmui, kartu su auklėtojomis vyko į Merkinę ir Druskininkus.

Rudeniškai atšiaurus oras, kuris šiuo metų laiku būdingas Lietuvos klimato zonai, pasitiko kelionės dalyvius: šlapdriba, dulksna ir didelis debesuotumas. Lipdami į Merkinės piliakalnį, apsilankydami Merkinės piramidėje, pasivaikščiodami po M. K. Čiurlionio muziejų Druskininkuose gimnazistai turėjo galimybę grožėtis nuostabia gamta, aktyviai judėdami giliai kvėpuoti gryname ore, pasinerti į ramybę ir įsiklausyti į savo vidų, atsigaivinti gėlu šaltinio vandeniu.

Oras visiškai nesugadino nuotaikos, o kaip tik suteikė mokiniams daugiau ryžto ir padėjo ugdyti atkaklumą.

Nebūna blogo oro, būna tik netinkama apranga!