„ŠALČIOS ALELIUMAI“  ŠALČININKŲ LIETUVOS TŪKSTANTMEČIO GIMNAZIJOJE

Sausio 26-ąją „Šilo“ gimnazijos pučiamųjų orkestras dalyvavo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos organizuotoje XXV-ojoje Pietryčių Lietuvos vaikų meninės kūrybos šventėje „Šalčios aleliumai“. Nuo pat ryto gerą pusdienį scenoje savo pasirodymais džiugino jaunieji menininkai iš Riešės, Jašiūnų, Dieveniškių, Turgelių, Eišiškių, Šalčininkų, Rudaminos, Buivydiškių ir Juodšilių. Šventę žiūrovų gretose stebėjo ne tik mokyklų bendruomenių atstovai, bet ir garbingi svečiai, Seimo nariai.

„Šilo“ orkestras scenoje atliko du kūrinius, kurie liepos mėnesį skambės Lietuvos šimtmečio dainų šventėje: Kazio Daugėlos „Išėjo tėvelis į mišką“ ir Valdo Stanaičio „Linelį“. Sprendžiant iš ilgų ir garsių aplodismentų, orkestro pasirodymas publikai labai patiko.