PROJEKTAS „DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS“

Jeigu mokiniai turėtų galimybę valdyti bent dalį gimnazijos biudžeto…įdomu, kokias realias idėjas jie norėtų įgyvendinti, galėdami išleisti, pavyzdžiui, 1000 ar 2000 eurų? Jau visai netrukus tai sužinosime! Gimnazija įsitraukė į projektą „Dalyvaujamasis biudžetas“, kurį inicijavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija jai pavaldžiose mokyklose, skatindama mokinių pilietinį aktyvumą, finansinį raštingumą, domėjimąsi demokratija, skaidria ir atvira sprendimų priėmimo kultūra. Dalyvaujamasis biudžetas – tai galimybė mokiniams įsitraukti į viešųjų sprendimų mokykloje priėmimą ir prisidėti prie mokyklos biudžeto dalies paskirstymo.

Vasario 28 d. gimnazijos direktorė R. Agintienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui J. Mackevičiūtė dalyvavo įvadiniame projekto renginyje. Iniciatyvą įgyvendinti padeda organizacija „Transparency International”, kuri mokyklų vadovams ir atstovams pristatė projekto eigą, teikė įgyvendinimo konsultacijas.

Džiaugiamės, jog netrukus pirmosios projekto veiklos startuos gimnazijoje!