SVARBIŲ KARJEROS INSTRUMENTŲ KŪRIMO PASLAPTYS

Gyvenimo aprašymas (CV) ar motyvacinis laiškas dažnai yra pirmasis įspūdis būsimam darbdaviui.  Jie dažnai atspindi būsimo darbuotojo profesinę kelionę, glaustai ir įtikinamai parodo jo įgūdžius, patirtį ir pasiekimus. Kruopščiai parengtas CV ne tik pabrėžia žmogaus kvalifikaciją, bet ir parodo jo dėmesį detalėms bei įsipareigojimą siekti meistriškumo.

Kovo 15d. gimnazijoje lankėsi buvęs gimnazistas, o dabar ISM studentas T. Kuodis, kuris trumpai pristatė savo universitetą ir papasakojo, kaip šiandieninėje konkurencinėje darbo rinkoje darbdavius  užplūsta paraiškos kiekvienai laisvai darbo pozicijai. Todėl CV ir motyvacinius laiškus būtina pritaikyti prie konkrečių darbo reikalavimų, kad parodytumėte savo tinkamumą pareigoms. Jis pasidalino savo patirtimi ir davė keletą naudingų patarimų, kaip efektyviai pateikti faktus apie save, maksimaliai patraukliai atkreipti darbdavių dėmesį, padidinti savo karjeros galimybes. Pabaigoje jis pabrėžė, jog investuojant laiką į specialiai pritaikytų dokumentų kūrimą, galima nutiesti kelią į sėkmingą profesinę kelionę bei palinkėjo nebijoti iššūkių įsiliejant į darbuotojų gretas.