LIETUVIŲ KALBOS SAVAITĖ

Kovo 12-15 dienomis mūsų gimnazijoje vyko įvairios veiklos, skirtos ,,Lietuvių kalbos savaitei“. Mokiniai per lietuvių kalbos pamokas kūrė ketureilius, skirtus lietuvių kalbai, ieškojo įdomių, dar negirdėtų faktų apie lietuvių kalbą, juos žaismingai, spalvingai apipavidalino. Taip pat vyko ,,Raštingiausio mokinio konkursas“, kuriame dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Šio konkurso nugalėtojai – Martyna Gritėnaitė, Matas Kanevičius, Aleksas Zubačikas, Paulius Žukauskas, Domantas Pliuška, Austėja Kirmalytė, Marta Lisovskytė, Mantas Dubaka, Karina Porozovaitė, Augustė Vinslovaitė, Deimantė Nikolajeva, Simas Žemaitis, Meda Žiauberytė, Dovydas Lukšėnas, Marija Ševtsova, Martynas Kurkauskas, Kornelijus Ulčinas, Anastasija Šlykovič, Gabija Balsytė, Viktorija Dominaitė.

9-12 klasių mokiniai kovo 15 dieną dalyvavo 14-tajame Nacionalinio diktanto rašyme. Tai – tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas, leidžiantis ne tik pasitikrinti rašybos įgūdžius, pasivaržyti, bet dar ir dar kartą suteikiantis galimybę didžiuotis unikalia lietuvių kalba. Džiaugiamės mūsų sąmoningais gimnazistais, panorusiais išmėginti savo jėgas, rašant tikrai nelengvą diktantą.