DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO INICIATYVOS PRADŽIA

Kovo 14 d. gimnazijoje vyko įvadinis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas“ renginys, kurio metu gimnazijos direktorė R. Agintienė mokiniams trumpai pristatė gimnazijos biudžetą, o projekto mentorė surengė interaktyvų užsiėmimą tema „Ką norėtum pakeisti savo mokykloje? Tam turi 2000 eurų – PASIŪLYK SAVO IDĖJĄ!“. Ir kokių tik idėjų nebuvo…Visos jos surinktos, sugrupuotos ir artimiausiu metu klasėse vyks galutinis idėjų generavimas. Aprašytas idėjas mokiniai teiks gimnazijos konsultacinei komisijai, kuri vertins gautus pasiūlymus pagal nustatytus kriterijus (pvz., ar projektas patenka į moksleiviams paskirto biudžeto ribas, ar projektas turės tęstinių išlaidų, kurios ilgainiui gali sudaryti sunkumų, ar projektas bus naudingas daugumai moksleivių ir pan.).