KONFERENCIJA VILNIAUS KUNIGAIKŠČIO GEDIMINO PROGIMNAZIJOJE

Kiekvienas mokytojas turi tiek daug svarbių dalykų: savi metodai, patirtys, idėjos ir jų įgyvendinimas. Todėl pasidalinti tokiais turtais yra būtina.

Balandžio 25d. mūsų gimnazijos mokytojos R.Stipinienė ir Ž.Šemelienė dalyvavo Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos organizuotoje  metodinėje-praktinėje konferencijoje  „Pagalba mokiniui ir kolegai. Dalinamės gerąja patirtimi“. Ž.Šemelienė pasakojo, kaip Erasmus projektai keičia ne tik mokinių, bet ir mokytojų kompetencijas: nuo profesinių įgūdžių tobulinimo iki kultūrinio supratimo skatinimo, kaip projektai suteikia galimybę tarptautiniam bendradarbiavimui, mainų patirties plėtrai bei naujų mokymosi metodų taikymui klasėse. Mokytoja R.Stipinienė dalinosi vykdomų STEAM projektų patirtimi, pasakojo apie įvairias mokinių įgyjamas kompetencijas, pasidalino praktinių, netradicinių mokymosi būdų įvairove. Ji pabrėžė, jog kūrybiški projektai padeda sustiprinti mokinių motyvaciją ir susidomėjimą mokslu, technologijomis, nes jie gali būti pritaikyti mokinių pomėgiams bei poreikiams.