DALIJAMĖS PATIRTIMI RUMUNIJOJE

Penkias dienas savo žiniomis Rumunijoje dalinsis technologijų mokytoja metodininkė N. Zareckaja. Ji išvyko į dėstymo vizitą vienoje iš Suceavos mokyklų. Mokytoja pristatys mūsų gimnazijos patirtį STEAM mokyme, skaitys pranešimą mokytojams „STEAM Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje“, ves pamokas mokiniams, kuriose bus mokoma tyrinėti, kurti, kritiškai mąstyti.

Šio dėstymo vizito metu yra skatinama lyderystė mokytojo, kuris yra idėjų kūrėjas, nebijo eksperimentuoti, geba priimti drąsius sprendimus ir atkakliai juos įgyvendina. Sėkminga mokytojų lyderystė skatina reikšmingus pokyčius mokykloje ir už jos ribų, padeda kitiems kolegoms diegti naujoves, mokymo idėjas.

Štai keletas akimirkų iš pirmos dėstymo vizito dienos Rumunijoje.

*straipsnyje pateikiama tik autoriaus nuomonė ir Komisija neatsako už jokį galimą juose pateikiamos informacijos naudojimą.