Erasmus+ projekto „Music is a common language“ veiklos. Piešiame muziką.

Piešti muziką yra puiku! Erasmus+ projekto „Music is a common language“ dalyviai šią veiklą pradėjo prieš kelias savaites.  Ir štai dabar galime mėgautis gražiu rezultatu.  Visose partnerių mokyklose organizuojamos piešinių parodos, kuriomis gali mėgautis tiek patys piešinių autoriai, tiek visos mokyklų bendruomenės.

Projekto metu atrasti nauji muzikos stiliai, nauji instrumentai, skirtingi ritmai ir tempai suteikia daugybę pojūčių  ir teikia daug naudos mokymuisi. Supažindindami vaikus su naujomis muzikos formomis, mes mokome juos  tyrinėti muziką ir atpažinti emocijas. Šios veiklos tikslas – leisti vaikams suprasti jausmų pasaulį, o taip pat  palyginti jį su skirtingų mokyklų vaikais ir išsiaiškinti, ar vaikai iš skirtingų šalių jaučia tą patį.

Šioje veikloje nėra teisingo ar neteisingo atsakymo ir būtent tai daro ją puikią! Piešdami muziką, vaikai  iš skirtingų šalių  jautėsi atsipalaidavę, laimingi ir patyrė daug gražių emocijų!