Tarptautinė mokymo(si) veikla

Kovo 5 d.  septyni gimnazijos 5 ir 7 kl. mokiniai dalyvavo tarptautinėje mokymo veikloje, įgyvendinant tarptautinį Erasmus+ KA2 projektą „Strategies for Teaching, Education And learning Motivation by STEAM (Science, Technology, Engineering, Art and Maths) approach”. Užsiėmimą tema „The square, a big challenge“ vedė mokytoja iš Rumunijos.  Šioje veikloje dalyvavo daugiau nei 50 dalyvių iš Portugalijos, Bulgarijos, Graikijos bei Rumunijos. Mokiniai  atliko į STEAM mokymą orientuotas užduotis, kuriomis siekiama ugdyti mokinių kritinį mąstymą, problemų sprendimą, kūrybiškumą.

*straipsnyje pateikiama tik autoriaus nuomonė ir Komisija neatsako už jokį galimą juose pateikiamos informacijos naudojimą.