Kokias paslaptis slepia vanduo?

Kas būtų, jei vanduo staiga išnyktų arba taptų nebevartotinas? Kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie vandens užterštumo mažinimo? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymų ieškojo gimnazijos 1 ir 4 klasės mokiniai, kurie 2021 gegužės 27 d. , įgyvendinat Erasmus+ KA2 projektą „Strategies for Teaching, Education and learning Motivation by STEAM“ (Projekto Nr. 2019-1-RO01-KA201-063054) dalyvavo inovatyvioje, STEAM ugdymu grįstoje edukacijoje, kurios metu taip pat aiškinosi, kuo svarbi ekologija ir kaip pramonė ir kasdienis žmogaus elgesys prisideda prie taršos mažinimo ar didinimo. Vaikai savarankiškai, kaip tikri mokslininkai, atliko gamtamokslį eksperimentą „Vandens bomba“. Tai buvo smagiausia šios edukacijos dalis mokiniams. Smagu, jog užsiėmime galėjo dalyvauti ne tik klasėje besimokantys mokiniai, bet ir tie, kurie mokosi nuotoliniu būdu namuose.

*straipsnyje pateikiama tik autoriaus nuomonė ir Komisija neatsako už jokį galimą juose pateikiamos informacijos naudojimą.