EMOCINĖ SVEIKATA IR JOS STIPRINIMAS

„Jaučiuosi puikiai“, „Šiek tiek šiandien nerimauju“, „Esu laiminga, bet kartu ir jaudinuosi“.

Išsakyti savo jausmus nėra visada lengva… Tačiau būtent tokiomis mintimis prasidėjo savaitė Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje, kurioje gegužės 16 d. susitiko mokiniai iš Lietuvos, Graikijos, Bulgarijos, Lenkijos ir Italijos, įgyvendinant Erasmus+ projektą „Healthy body, healthy mind, healthy enviroment“ (Projekto Nr. 2020-1-LT01-KA229-078107_1). Šio susitikimo metu mokiniai diskutavo apie emocinę sveikatą ir jos svarbą, išbandė įvairias veiklas, kurių metu patyrė daug teigiamų emocijų bei sužinojo naujų būdų, kaip kiekvienas gali rūpintis savo emocine sveikata. Veiklų metu mokiniai išbandė meditaciją, dalyvavo jogos užsiėmimuose, muzikos ir dailės terapijose. Taip pat susipažino su mūsų šalies tradicijomis bei kultūra, aplankė Vilniaus senamiestį, Trakus, Druskininkus. Kiekvienas šią savaitę dar kartą įsitikino, jog gera emocinė sveikata leidžia žmogui džiaugtis gyvenimo pilnatve, gerai jaustis, mokytis, dirbti. Todėl kiekvienam iš mūsų – ir vaikui, ir suaugusiam – svarbu nepamiršti ja rūpintis.